Kontaktujte nás

Outsourcing

Outsourcing je Vaše možnost, jak zvýšit efektivitu Vašeho firemního IT prostřednictvím jasně definované služby s pevně stanovenýmy časy pro vyřešení Vašich požadavků, se zárukou aktivního přístupu, a to až v režimu 24/7. Úvahám o možnostech outsourcingu nějaké specifické služby či celého oddělení IT podpory zpravidla předchází analýza stávajícího stavu vč. zjištění reálné výkonnnosti stávajícího řešení, získání zpětné vazby od koncových uživatelů s kvalitou poskytované podpory ad. Na základě analýzy reálného stavu je možné připravit návrh možností řešení vč. porovnání stávajícího řešení s naší službou proaktivního outsourcingu.

Jádrem našich služeb v oblasti IT outsourcingu je Kerberos IT Helpdesk dostupný na adrese helpdesk.kerberosit.cz = centralizovaná správa různých typů požadavků, které se v každé organizaci či společnosti vyskytují. Jedná se o incidenty, problémy a změny. Nevíte o čem je řeč? Proto jsme tady, abychom Vás zasvětili do tajů profesionálního provozu Vašich IT služeb (Service Operations)! Naše služby Vám poskytujeme na základě servisní smlouvy, jejíž nedílnou součástí je tzv. Service Level Agreement (SLA) nebo Service Level Description (SLD). SLA definuje hlavní parametry servisních služeb tak, jak bylo odsouhlaseno na základě dohody mezi Vámi a námi. SLD obsahuje podrobný popis servisních služeb poskytovaných na základě uzavřené servisní smlouvy.

Jsme schopni spravovat malé PC sítě s jednotkami koncových stanic až po středně velké firmy o několika stovkách koncových stanic. To vše v režimu až 24/7, tj. nepřetržitá podpora na telefonu a na e-mailu, popř. na Jabberu s garantovaným časem pro vyřešení kritického požadavku od 4 do 24 hodin od jejího nahlášení (v závislosti na zvolených parametrech služby a pokud je to technicky možné). Rádi Vám budeme spravovat Vaše HW a SW portofolio, budeme pečovat o Vaši vnitřní síť (LAN) a pečlivě jí zabezpečíme proti nevyžádaným útokům z Internetu (WAN), postaráme se o zálohování Vašich dat vč. vypracování tzv. Disaster Recovery Plan = plánu na obnovu ze zálohy. Takže i kdyby na Vaše data spadlo letadlo, zprovozníme Vám je v jiné lokalitě, a to zpravidla v řádu několika hodin. Pokud přemýšlíte o realizaci IT Auditu, stačí nám sdělit Vaší představu, resp. požadavky a my už určitě něco vymyslíme. Pokud byste ocenili nestranný pohled zvenku na oblast plánovaní investic do IT, tak i s tím Vám dokážeme pomoci. Samozřejmostí je nepřetržitý monitoring serverů a služeb. A na základě těchto dat Vám budeme reportovat kondici a reálný stav Vašeho firemního ekosystému.

Audity a analýzy

Nabízíme Vám naše služby auditu a analýzy v oblasti informačních technologií. Věděli jste, že Vám dobrý IT audit okamžitě ušetří průměrně 40% stávajících nákladů v IT (po optimalizaci klíčových procesů a při redukci nepoužívaného SW)? Pokud jste si někdy položili alespoň jednu z následujících otázek, pak neváhejte a poptejte u nás nezávaznou nabídku řešení!

  • Jak snížit ztráty a zvýšit zisk?
  • Šlo by ušetřit za licence a zbytečné investice do HW/SW?
  • Jak šetrně a legálně zkontrolovat efektivitu našich zaměstnanců během pracovní doby?
  • Jak přesně by bylo možné zpřehlednit a vylepšit fungování firemní struktury?

Mezi hlavní typy IT auditu, které umíme navrhnout a zrealizovat patří: HW/SW audit, Bezpečnostní audit, Výkonnostní audit (Value for Money Audit) ad.

Hosting

Nabízíme Vám naše HW a SW kapacity pro hosting Vašich serverů, služeb a aplikací, to vše s přidanou hodnotou proaktivního monitoringu a nadstandardního zabezpečení Vašeho řešení. Potřebujete virtuální server, který si budete spravovat sami? Chcete mít vlastní nezávislý virtuální server, o který se nemusíte starat? Hledáte bezpečné řešení vlastního e-mailového, souborového, záložního či jiného typu serveru?

Napište nám Vaší představu a my se ji pokusíme za rozumných cenových podmínek zreliazovat!

Ostatní služby

Kromě výše uvedených služeb také realizujeme zakázky v následujících oblastech:

  • Správa sítí WAN/LAN vč. pokročilého řízení provozu
  • Návrh a realizace Vaší WAN/LAN sítě
  • Návrh a implementace protokolu IPv6 do Vaší stávající firemní infrastruktury
  • Vývoj malých firemních webů a prezentací

Helpdesk Monitoring NetManagement